poniedziałek, 17 października 2011

Osiedle im. J. Christy

Z domków jednorodzinnych o christo-pochodnych nazwach da się już zbudować małe osiedle. Obok Kajtka, Koka, Kajka i Kokosza można teraz postawić Milusia. Domek o takiej właśnie nazwie ma 128 m.kw., a zaprojektował go architekt Jarosław Charkiewicz z Białegostoku.


To nie koniec:
 • Skoro już jesteśmy przy Milusiu - pamiętacie praktyczne nosidełka dla dzieci z Kajkiem i Kokoszem? Okazuje się, że do kompletu jest jeszcze plecak ze smokiem, który wcześniej przegapiliśmy.
 • Przebojem jesiennej kolekcji hip-hopowego sklepu Diamante Wear ma być retro-koszulka "Back 2 Da Oldschool" z Kajkiem i Kokoszem. Zapowiedź jest na razie nieoficjalna, projekt może się jeszcze zmienić.
Plecak TulliMyKoszulka Back 2 Da Oldschool
 • Na izraelskim blogu Comic World natknęliśmy się na post o "Kajku i Kokoszu". Jeżeli ktoś z Was zna hebrajski, niech koniecznie dopisze w komentarzach, że ostatniej planszy nie narysował Janusz Christa, tylko Zygmunt Similak na konkurs Egmontu.
 • Człowiek-Komiks, czyli Piotr B. z Gdańska ozdobił sobie kolejną część ciała kadrem z "Kajka i Kokosza", o czym informuje Aleja Komiksu. Czekamy na kolejne śmiałe zdjęcia.
 • Nowy "Profesor Kosmosik" startuje w listopadowym notowaniu Listy Przebojów Komiksowych Esensji. Kajtek-Majtek bardzo liczy na Wasze głosy, bo ostatnim razem było słabiutko.
 • W październikowej odsłonie serii "Esensja czyta dymki" znaleźliśmy recenzję "Profesora Kosmosika". Redaktor Łukasz Bodurka ocenił tomik zaledwie na 60%.
 • Kończymy stałym punktem programu, ale w skrócie: Sebastian Chosiński, Esensja, Relax #17 ("Awantura o Milusia") i Relax #18 ("Kajko i Kokosz", ostatnia "Bajka dla dorosłych").
Do następnego.

2 komentarze:

 1. nie trzeba znać konkretnie hebrajskiego, wystarczy
  a)google translator
  b)znajomość angielskiego (większość go zna)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.