niedziela, 9 października 2011

Sensacyjna wiadomość o premierze

Spokojnie, nie łamiemy ciszy wyborczej. Będzie o premierze, ale nie rządu, tylko gry. Na stronie wydawnictwa Dagiel cichaczem pojawiły się nowe screeny z przygodówki "Kajko i Kokosz: Mirmiłowo Wielkie". Trudno się jeszcze zorientować jaka będzie fabuła, można natomiast rozpoznać kilka znajomych motywów ze "Szkoły latania", "Na wczasach" i "Dnia Śmiechały". Część lokacji nie przypomina jednak niczego, co widzieliśmy w komiksach.


Sądząc po screenach, gra jest na ukończeniu. Na stronie Dagiela widnieje też wzmianka o planowanej na rok 2011 premierze. Taką samą zapowiedź znajdziemy na tapetach w dziale Download. Trzymamy za słowo.

6 komentarzy:

 1. Kapral ma zbieżnego zeza :O))
  Ale to zawsze miło, gdy powstają wydawnictwa nawiązujące do KiK.

  OdpowiedzUsuń
 2. Totalna amatorka, brak pojęcia o podstawach rysunku i grafiki. Spójrzcie na cienie, całość wygląda jak jakaś wycinanka. Albo w Kik świeciło kilka Słońc o czym nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie, jest słabo. I ten Hegemon wyglądający jak... Kokosz przebrany za Hegemona.

  Pozdrawiam,
  Oferma

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba wziąć poprawkę, że to gra dla dzieci. Oczywiście, że można by się było postarać bardziej. Ale lepszy rydz niż nic.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurde, architektura zupełnie nie pasuje do klimatu X-XI w. Mistrz dbał o takie szczegóły. Ale w sumie fajnie ,że dziciaki poznają klasyke.
  Pozdrawiam
  Zychu

  OdpowiedzUsuń
 6. @Zychu - Słuszna uwaga. Te kamienne słupki z łańcuchami, ten kanałek z mostkiem, wszystko to wygląda jak Amsterdam. No i wiatrak. Czyżby Kajko i Kokosz wyruszyli na wyprawę po magiczne zioło? Tylko że w Holandii nie ma ani gór ani klifów, więc raczej Dania. Roskilde?

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.