wtorek, 8 listopada 2011

Gra gotowa!

Wczoraj wydawnictwo Dagiel triumfalnie obwieściło zakończenie prac nad przygodówką "Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika".
Planowana początkowo jako produkcja gazetkowa, przekształciła się z czasem w pełnowymiarową grę przygodową. Gra podzielona została na 3 epizody. Całość wyda Cenega przed świętami, natomiast Egmont wypuści osobno każdy epizod w gazetkach. Tytuł całości: "Twierdza Czarnoksiężnika", tytuły epizodów: "Mirmiłowo Wielkie", "Podstęp Kaprala", "Rozprawa z Hodonem". Pierwszy numer pojawi się w kioskach i empikach 30 stycznia. W środku m.in. fabularyzowana solucja gry. W kolejnej części do akcji wkraczają Zbójcerze.
Okazuje się więc, że tytuł nie tyle się zmienił, co raczej rozdwoił. Bardzo miłym zaskoczeniem są też okładki, które prezentują się dużo lepiej, niż się spodziewaliśmy. Miejmy nadzieję, że zawartość będzie równie sympatyczna!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.