środa, 20 czerwca 2018

Zagadkowe figurki

Wczoraj kolega Łukasz przysłał nam zdjęcia tajemniczych figurek, które odkupił od kogoś, kto prawdopodobnie nabył je na pchlim targu. Wykonane są z twardego materiału, Kajko ma 8cm "wzrostu", a Kokosz 11,5cm. Z pewnością nie są nowe, co zresztą widać na zdjęciach, dlatego początkowo myślałem, że to kolekcjonerski Święty Graal, czyli poszukiwane przez nas prywaciarskie figurki z lat 80., o których wspominał Zbyszek Derkacz. Tylko że nie zgadza się ani wielkość, ani tworzywo.

Łukasz twierdzi, że figurki zrobione są z czegoś twardszego od gumy (nie dają się odkształcać), ale raczej nie jest to plastik. Może ceramika? Poniżej znajdziecie filmik, na którym słychać jaki dźwięk wydają przy uderzeniu. Jeżeli przychodzi Wam do głowy rozwiązanie tej zagadki, podzielcie się domysłami w komentarze do tego posta. Ja na razie obstawiam jakąś jednorazową fanowską produkcję.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.