wtorek, 27 lutego 2018

Mój ulubiony kadr #7

Żegnamy się dziś z akcją "Mój ulubiony kadr". Wzięła w niej udział całkiem spora gromadka fanów (ponad 30 osób), fundując pozostałym fanom wspaniałą powtórkę z Janusza Christy. Wbrew naszym obawom, nie była to powtórka wyłącznie z "Kajka i Kokosza", ale także z nieco mniej popularnych komiksów Mistrza.

Oto ostatnie już skarby, jakie do nas dotarły. Przysłali je: (1) Foquet, (2) Michał & Dominik, (3) Wojtek Czapiewski i (4) Daniel Mucha. Rysunek wybrany przez Daniela niezupełnie jest kadrem, ale "nasz klient nasz pan".

"Festiwal czarownic"

"Szranki i konkury"

"Woje Mirmiła" (Rozprawa z Dajmiechem)

"Festiwal czarownic"

Mamy jeszcze trochę miejsca, więc dorzucamy dwie absolutne perełki, zgłoszone jako kadry "drugiego wyboru". Szkoda byłoby ich nie pokazać.

"Londyński kryminał"

"Londyński kryminał"

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy za aktywność oraz za to, że przez chwilę mogliśmy przyjrzeć się twórczości Christy z ich perspektywy. A wkrótce, w specjalnym suplemencie, dowiemy się jak to wygląda z perspektywy Tomasza Kołodziejczaka (Egmont).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.