piątek, 14 grudnia 2012

Powrót na Ziemię 3

W oczekiwaniu na "Powrót do gwiazdozbioru Oriona", zapraszamy na kolejny odcinek "Kajtka i Koka w kosmosie" w wersji kolorowej i poziomej. Poprzedni epizod znajdziecie tutaj, a słowo wstępne Arka Salamońskiego tutaj. Publikacja komiksu możliwa jest dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont.


Dokończenie w poniedziałek.

9 komentarzy:

  1. Rewelacja, dzięki za skuteczność Waszej komiksowej archeologii, odkopaliście kolejny skarb. Panie Januszu! Gdzie jesteś???

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak zwykle świetnie wam wyszło. Trochę się spóźniłem, bo sprawdzałem lodówkę.
    P. S. Działa rewelacyjnie!!!
    Staszek z Krakowa:-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Naprawdę super:) dawno nie czekałem na nic z taką niecierpliwością, dzięki wielkie. Nie to żebym się czepiał ale w odcinku nr 8 Koko zauważył biały fartuch, ale może to uciekło uwadze panu Arkadiuszowi który nakładał kolory dziewczyna ma czerwony,no chyba że to specjalny wybieg albo Koko jest daltonistą :) pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Mitek

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Drogi Mitku, twoje trafne spostrzeżenie wynika z dokładnego przestudiowania sczegółowych deklaracji Koka, lecz swoiste prawa na Ziemi uległy dużej zmianie. To co białe, jest czarne. To co czerwone jest białe. Dlatego posługujący się tym sformułowaniem koloryzator, dodał do omawianego odcinka własnej interpretacji ekspresyjno- psychologicznej. Więcej informacji na ten i inne tematy znajdziesz na mojej stronie internetowej www.niebierztegonaserio.pl
      Prof. Bigosik

      Usuń
    2. Jak to czerwony??? o_O

      Usuń
    3. Oddaj fartucha!!! :)

      Usuń
  4. Zapraszam również do przeczytania mojego naukowego referatu, pod tytułem: ,,Dlaczego Asteriks jest taki mały ?''. Referat jako darmowy PDF do ściągnięcia dostępny jest również na stronie www.niebierztegonaserio.pl oraz na moim blogu www.nabigosik.blogspot.pl.
    Prof. Bigosik

    OdpowiedzUsuń
  5. Super się to czyta w kolorze!!! Czy jest cała seria w Kosmosie i w kolorze???

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety nie. Tylko 3,5 albumu na początku i ta końcowka.

      Usuń

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.