środa, 11 lipca 2012

Błyskawiczny konkurs Incala

Księgarnia internetowa Incal otworzyła swój pierwszy komiksowy sklep stacjonarny. Mieści się on w Łodzi przy ul. Narutowicza 30, w dawnych wnętrzach słynnego salonu "Bielizna damska", pomiędzy ulicami Sienkiewicza i Kilińskiego. Czyli zaledwie 200 metrów od ŁDK-u, w którym co roku odbywa się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Sklep czynny jest w godzinach 10-18, w soboty 10-14.

Na blogu Dwa Domy możecie zobaczyć fotoreportaż z uroczystego przecięcia wstęgi i hucznej imprezy inauguracyjnej, a tu przedstawiamy dwa zdjęcia półek działu dziecięcego, z całkiem sporą ofertą dla wielbicieli talentu Janusza Christy.


A teraz konkrety, czyli tytułowy konkurs. Specjalnie dla czytelników "Na plasterki!!!" Incal przygotował kajkoszowe zadanie. Poniżej widzicie zdjęcie z komiksu Janusza Christy, zdobiące witrynę sklepu (za zgodą właścicieli praw autorskich - zapewnia szef firmy, Bartek Kurc). Pierwsza osoba, która prawidłowo poda tytuł komiksu, z którego ów kadr pochodzi, a także miejsce, gdzie po raz pierwszy się ukazał (tytuł gazety, a może albumu...), otrzyma bon na zakupy w Incalu o wartości 50 zł. Do wykorzystania przez Internet lub w łódzkim sklepie. Odpowiedzi przysyłajcie na adres naplasterki@gmail.com. Tu liczy się czas i pierwsza odpowiedź, a więc do boju!


Dla ułatwienia dodamy, że kadr znajdziecie w jednym z postów na naszym blogu.

* * *
ZAMYKAMY KONKURS. Trwało to mniej niż pół godziny. Tradycyjnie wygrał Foquet, gratulujemy! Prawidłowa odpowiedź to oczywiście "Koncert Kaprala", komiks ukazał się w zbiorku "Bambi" w roku 1987.

3 komentarze:

 1. Za późno i nie w komentarzach:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nie "Urodziny Milusia" :) Nie przejmuj się, nie Ty jeden :)

   Usuń
 2. O rety. Muszę przyznać ,że nie byłem świadomy jaki ze mnie szczęściarz... ;-) Tym bardziej dziękuję ekipie "Na Plasterki!!!" oraz fundatorowi nagrody - księgarni Incal.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.