sobota, 17 lipca 2021

Kajko i Kokosz: Buduj i Rządź

Producent gry mobilnej o Kajku i Kokoszu wydał nowy komunikat:

Zarząd DITIX S.A. z siedzibą w Warszawie, w nawiązaniu do raportów ESPI nr 11/2021 z dnia 7 kwietnia 2021 oraz ESPI nr 16/2021 z dnia 17 maja 2021 r. informuje, iż spółka zależna Ditix Games Sp. z o.o. podjęła decyzję o zmianie nazwy gry z pierwotnego tytułu "Gród Kajka i Kokosza" na "Kajko i Kokosz: Buduj i Rządź" oraz jego odpowiednika w wersji angielskiej "Kayko & Kokosh: Build and Rule". Zmiana nazwy gry podyktowana jest tworzeniem określonej fabuły, która będzie wykorzystana w grze.

Równocześnie uruchomiono stronę internetową (www.kajko-kokosz.com) wraz z trailerem, która umożliwi dostęp do newslettera oraz podgląd, mogącej ulegać dalszym modyfikacjom fabuły gry.

Zakończono kolejny etap prac tj. analizę biznesową i techniczną gry, przygotowano pomysły związane z wizją, mechaniką, stylem graficznym gry oraz interfejsem użytkownika.

Z punktu widzenia prowadzonej działalności operacyjnej Ditix Games Sp. z o.o., projekt ten traktowany jest jako priorytetowy i mogący mieć wpływ na kształtowanie się przyszłej sytuacji ekonomiczno-finansowej Grupy Kapitałowej Emitenta.

I jak Wam się podobają Kajko i Kokosz w stylu TissoToys z domieszką Kiełbusa i Krzychowicza?

5 komentarzy:

 1. Wyglądają gorzej niż w niesławnym komputerowym filmie animowanym, ale przynajmniej ruszają się płynniej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie. Które projekty gorsze/lepsze ciężko stwierdzić ale animacyjnie to poziom wyżej. Choć włosy Kajka wyglądają tu nieco jak jakiś wieniec laurowy. Białe guziczki Kokosza to nowość.

   Usuń
  2. Wystarczy poprawić twarze (szczególnie Kajka bo wygląda za staro a był przecież młodszy od Kokosza)

   Usuń
  3. Mnie włosy tego Kajka przypominają plastelinę...

   Usuń
 2. mi się podoba, generalnie raczej nie lubię marudzenia w kwestii wszystkiego co ma związek z KiK. Film 3d też mi się podobał

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz wstawić w komentarzu działający link, zrób to w html-u. Powinno to wyglądać tak:
<a href="ADRES_LINKU">TWÓJ TEKST</a>
Podobnie robi się pogrubienie (bold):
<b>TWÓJ_TEKST</b>
i kursywę:
<i>TWÓJ_TEKST</i>
Powodzenia!