sobota, 1 czerwca 2019

Dzieci dzieciom na Dzień Dziecka

Moda na makiety Mirmiłowa chyba już minęła, czas na coś nowego. Uczniowie IV klasy S.P. im. Jana Brzechwy w Gościejewicach (woj. małopolskie) wymyślili i "wyprodukowali" całą serię gier planszowych na podstawie "Szkoły latania". Jest tu kilka wersji popularnego grzybobrania oraz quizy w stylu koła fortuny czy monopolu, a wszystko w firmowych pudełkach. Brawo!


Więcej zdjęć znajdziecie na szkolnej witrynie. Polecamy je zwłaszcza Maćkowi Kurowi, który opracowuje dla Egmontu księgę z zagadkami o Kajku i Kokoszu (będzie jeden podwójny tom, a nie dwa jak wcześniej zapowiadano). Być może coś go zainspiruje...

1 komentarz:

  1. Przypomina mi się jak za młodu robiłem własne gry planszowe z postaciami rysowanymi albo o zgrozo wyciętymi skądś - akurat do poharatania Kajków bym się nie dopuścił, ale dla czasopisma Kaczor Donald bywałem bezlitosny. Heh, wtedy nie miałem skanera ani drukarek, a ksero był drogie i brzydkie.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.