czwartek, 26 lutego 2015

Wygrały adidaski

Po tygodniu ciężkich zmagań w naszej sondzie wygrała opcja "adidaski", czyli 2x po 3 paski. Zwycięstwo było wyraźne, dogrywki nie będzie. Nasz ulubiony system dwójkowy, znany z "Pustynnej wyprawy", niestety przepadł z kretesem. Szkoda, ale obiecaliśmy uszanować wyniki, więc słowa dotrzymamy. Pierwsze trzy paski "Kajtka i Koka w Transylwanii" puszczamy już jutro, tym razem w zmienionej szacie graficznej, zgodnie z zasadą "znacie? to posłuchajcie". Kolejne trójki, premierowe, będziemy publikować we wtorki i piątki, jak w czarno-białym "Świecie Młodych".

A tak na marginesie, to w zestawieniu z sondą, ilość głosów oddanych na nas w plebiscycie Blog Roku wypadła dość blado. 1,23 zł jednak "robi różnicę" (sorry za makaronizm).

4 komentarze:

 1. Jestem w tej samej sytuacji co wy. Mój typ ( "wszystko jedno") także przegrał ;)

  Robert z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja to bym wolał nawet raz w tygodniu 6 pasków, bo te wszystkie osobne posty z paskami strasznie zamuliły tego bloga. :) Cały osobny post dla 1-2 pasków sprawiły, że blog stał się zawalony takimi samymi krótkimi postami. Jak ktoś tego nie czyta i woli normalne posty o Chriście, to już w ogóle słabo to widzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo przepraszam, że zamulamy własnego bloga. Dopiero teraz zrozumiałem jak strasznie ciężko jest kliknąć "starsze posty" albo zajrzeć do archiwum. Nie wiem jak będziemy mogli z tym żyć.

   Usuń
  2. Niech szanowny przedmówca (tzn. Kendo) nie przesadza. Dzięki temu rozwiązaniu choć trochę można poczuć atmosferę tamtych lat, gdy na komiksowe paski Mistrza trzeba było codziennie cierpliwie czekać. A jak komuś nie podoba się taka częstotliwość, może na bloga przecież zaglądać raz w tygodniu :)

   Usuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.