poniedziałek, 23 lutego 2015

(FANART) Ruszamy do Transylwanii

Tydzień bez pasków o Kajtku i Koku to tydzień stracony, a dwa tygodnie to już w ogóle nie do pomyślenia. Dlatego już za kilka dni startujemy z nowym fanowskim komiksem Jonatana Rerycha pt. "Kajtek i Koko w Transylwanii".


Pierwsze trzy odcinki już znacie, ale pokażemy je jeszcze raz, bo teraz wyglądają trochę inaczej. Jonatanowi tak się spodobała "Pustynna wyprawa", że też zażyczył sobie retro-kolorki. No cóż, nasz autor nasz pan! Tym razem wyszedł mi (tzn. Kapralowi) mash-up z "Kwapiszonem" Butenki, a nie z "Tytusem". Zresztą niedługo sami zobaczycie.

"Niedługo" prawdopodobnie oznacza piątek. Z tym, że ostateczny termin premiery zależy od wyników naszej sondy (ten pomarańczowy prostokąt w bocznym menu). Na razie wygrywa opcja "rzadziej i w większych dawkach", ale przewaga jest minimalna. Kto nie głosował, niech szybko klika. Obiecujemy uszanować wolę ludu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.