piątek, 27 lutego 2015

(FANART) Kajtek i Koko w Transylwanii, odc. 1-3

Kajtek i Koko wiecznie żywi? Oczywiście - z tym, że teraz to hasło nabiera nowego, złowrogiego znaczenia! Przed Wami fanowski komiks, napisany i narysowany przez Jonatana Rerycha ku chwale Janusza Christy, a potem zrobiony na szaro przez Waszego oddanego Kaprala. Kolejne odcinki będziemy publikować we wtorki i piątki, jak w czarno-białym "Świecie Młodych".

7 komentarzy:

 1. MISTRZOSTWO prawdziwe! Pustynna Wyprawa była znakomita, acz te paski powyżej.. toż to REWELACJA! Brawa wielkie dla Twórcy jak i Edytora!

  Korzystam codziennie czytelniczo z Waszego - naprawdę świetnego - Bloga i trochę rozumiem rozczarowanie spowodowane ilością płatnego poparcia w porównaniu do darmowej, ostatniej sondy. Osobiście smsa puściłem, acz nie można się za mocno odwracać od czytelników i bywalców tych rejonów, którzy akurat tego nie uczynili. Darmocha zawsze wygra z opłatą. Nawet najskromniejszą. Taki świat, takie życie..

  Uważam, że jesteście WARCI poparcia, jak i WARCI wsparcia. Dzięki za ten Blog, kawał zajebistej roboty i za miłe, relaxujące chwile jakie tutaj co dzień spędzam już od.. nie pamiętam kiedy. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomniałeś mi historię brytyjskiego e-zina Borderline. Dopóki był darmowy, ściągało go ponad 150.000 osób, ale kiedy wydawcy wprowadzili symboliczną opłatę 1$ za numer, ilość pobrań spadła do... 100. Goście opowiadali o tym na MFK parę lat temu. Widać tak już jest na całym świecie :( -

   Usuń
 2. Zastanawiacie się skąd dziś taki wielki ruch?
  http://joemonster.org/art/31304/Kajko_i_Kokosz_pod_lupa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiemy, wiemy, rano pisaliśmy o tym na fejsie :)

   Usuń
 3. To jak znaleźć perłę w mrożonych małżach z marketu: pójść za linkiem, i znaleźć się gdzieś gdzie nie słychać szczekania trolli, a ludzie robią takie perełki. Wyrazy najszczerszego podziwu od przypadkowego gościa z Monstera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Wszystkich gości z Monstera serdecznie witamy tradycyjnym, polskim "zostańcie z nami" :)

   Usuń
 4. Miło się dowiedzieć, że stare dobre komiksy przeżywają drugą młodość. Wreszcie jakaś odmiana od standardowych, współczesnych wydań.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.