poniedziałek, 21 stycznia 2013

(FANART) Jest super

Dawno już nie było przeglądu fanartów. Czas nadrobić zaległości. Na Digarcie pojawił się nasz portret, zresztą całkiem udany, autorstwa niejakiego Matsujamy.


Z kolei na Deviancie znaleźliśmy trzy rysunki mangowego twórcy o pseudonimie Rolnik-kun. Pierwsze dwa to crossovery Milusia z postaciami z jego własnych komiksów.

Trzeci rysunek Rolnik-kuna nie ma z mangą nic wspólnego. Pomysł jest trochę używany (patrz: Na plasterki!!! i Gildia), ale realizacja pierwszorzędna.


Nieźle - aż cztery nowe trafienia! Ucieszyliśmy się, że Janusz Christa wiecznie żywy. Ale miny nam zrzedły, kiedy znaleźliśmy 11 tysięcy (!) fanartów "Tintina", 4 tysiące "Asteriksa" i tysiąc "Sprycjana". Teraz już rozumiemy dlaczego po dwóch latach działalności i 400 postach nasze statystyki wciąż oscylują wokół 200 IP / 600 wejść dziennie, w komentarzach przewija się zawsze tych samych kilku fanów, a internauci najczęściej trafiają do nas szukając: 1) "Gwiezdnych Wojen", 2) zgadywanek dla dzieci, 3) "Światów Młodych" i 4) Jacka Gmocha.

2 komentarze:

 1. Info nie w temacie.

  Na stronie wpolityce.pl pojawił się tekst o sanitariuszce Ince, zamordowanej przez komunę, w artykule pojawia się nazwisko Olgierda Christy - to zdaje się brat mistrza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, to jest starszy brat Janusza Christy (link do artykułu). Pisaliśmy o nim tutaj.

   Usuń

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.