środa, 25 kwietnia 2012

Kompletny kosmos

Egmont ujawnił okładkę nowego wydania "Kajtka i Koka w kosmosie". A my ujawniamy to, o czym i tak od dawna huczało w sieci: będzie to pierwsze pełne wydanie, przygotowane w oparciu o oryginalną wersję z "Wieczoru Wybrzeża". Cieszcie się dobrą nowiną, a czekając na premierę koniecznie przeczytajcie nasze teksty o kosmicznej epopei Christy. Już wkrótce kolejny artykuł Łamignata, napisany specjalnie z okazji tego doniosłego wydarzenia.

17 komentarzy:

 1. Doskonałą wiadomość!
  I fajny wybór ilustracji. Miałem puzzle z nią :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem prawdopodobne, że Wasz blog okazał się mobilizujący dla Egmontu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rock, to bardzo miła myśl, ale bądźmy realistami - Egmont to duża korporacja, kieruje się rachunkiem ekonomicznym, a nie sentymentami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś jednak jest w... temacie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedno drugiego nie wyklucza Kapralu. Zarobek na pewno mają na względzie, ale i zamieszczane u Was spostrzeżenia również mogły wpłynąć na to, że postanowili wznowić już raz wznowiony tytuł. W końcu tam chyb też pracują komiksowi zapaleńcy :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. jestem podekscytowany :) a wiadomo już kiedy wydadzą?

  OdpowiedzUsuń
 7. Naprawdę będzie to wersja oparta w całości na materiałach narysowanych w latach 1968-72? Super wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Robert z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
 8. Wojtek Obremski: To faktycznie duza zasluga H&K w wydaniu tego dziela. Przeciez dzieki temu blogowi Egmont ma swiadomosc, jak wielka jest skala popularnosci tworczosci JCh. Dlatego (jak to ekonomisci) przekalkulowali ilosc fanow razy ilosc sprzedanych egzemplarzy... no i mamy!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wojtek Obremski: chyba pominalem Lamignata, ktory opublikowal pare supertekstow o KiK w kosmosie. Przy okazji, rzuccie okiem na moja mape podrozy dwoch marynarzy wsrod gwiazd. Tez na tym blogu (koniec reklamy:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przyłączam się do autopromocji Wojtka - jego mapa kosmosu jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wojtek Obremski: Dzieki wielkie! Po prostu tez chcialem miec swoja cegielke w budowie tego superbloga!

  OdpowiedzUsuń
 12. Podobno napis tytułowy oraz imię i nazwisko autora maja być tłoczone :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wojtek Obremski: Tloczenie tloczeniem, ale po pierwsze to chcialbym sie dowiedziec, kiedy ukaze sie KiK w kosmosie. Na stronie Egmontu ani slowa...

  OdpowiedzUsuń
 14. Chodzą słuchy, że KiK w Kosmosie zostało przeniesione z maja na czerwiec.

  OdpowiedzUsuń
 15. star: a są może jakieś przecieki odnośnie ceny tego cuda? :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Kochani, my byśmy Wam chętnie wszystko powiedzieli! Ale jak babcię kocham, nie wolno nam.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jasne. Niektórzy po prostu się zastanawiają, czy nie kupić więcej niż jeden egzemplarz. ( A to zależy min. od ceny )

  Robert z Gdyni

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.