piątek, 9 marca 2012

Podstęp Kaprala i inne atrakcje

Kilka dni temu ukazała się druga część gazetkowej wersji "Twierdzy Czarnoksiężnika" pt. "Podstęp Kaprala". Podobnie jak w części pierwszej, pakiecik zawiera płytę CD z grą, broszurkę z solucjo-opowiadaniem oraz plakat z rysunkiem Janusza Christy. Tym razem rysunek jest tylko częściowo premierowy. Po raz pierwszy ukazał się (ale bez dymka) w roku 1995 jako reklama gry na PC, a po raz drugi w roku 1996 w Czechach, już jako okładka. Christa narysował kilkanaście takich przerośniętych przeróbek komiksowych kadrów (cz.-b. A3). Nie wiadomo co to miało być: plakaty, pocztówki, makatki, czy nadruki na koszulki?

Zdjęcie: Dodatki w kiosku

Jedziemy dalej, bo trochę się nazbierało:

8 komentarzy:

 1. Na MFKiG w Łodzi w zeszłym roku Egmont zapowiedział, że KiK w Kosmosie będzie wydaniem uzupełnionym. Czy całkowicie to się okaże.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że skoro ten komiks miał już dwa wydania w ciągu 11 lat, to publikacja niezmienionej wersji byłaby chyba bez sensu.

  Robert z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również czekam na maj z nadzieją, że 3 wydanie "w kosmosie" będzie uzupełnione :)

  star22

  OdpowiedzUsuń
 4. Kir z powodu Moebiusa?

  Pytko z Bogdańca

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe, że Moebius żył tyle samo lat co Janusz Christa.

  Robert z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
 6. Wstęga Moebiusa. Trochę pretensjonalne, ale tylko to mi przyszło do głowy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wojtek Obremski: Patrz: Storm: Dziwny swiat:))

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.