poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Z duchem czasu

Od weekendu "Na plasterki!!!" są na facebooku. Na razie nie bardzo wiemy do czego ten cudowny wynalazek służy, ale skoro wszyscy są, to my też. Zapisujcie się, logujcie, lubcie nas, czy co tam się na tym facebooku robi...

Poza tym wygrzebaliśmy w sieci takie atrakcje:
  1. Drugie wydanie "Kajtka, Koka i innych" zrecenzował na Gildii Mirosław Skrzydło...
  2. ... a drugie wydanie "Kajtka i Koka w Londynie" - Arek Królak w magazynie KZ. Miło nam odnotować, że nasz primaaprilisowy żart z serialem "Lost" zaczął żyć własnym życiem.
  3. Na Esensji ukazało się post scriptum do "Gagów z odzysku", czyli nowy mini-tekst Agnieszki Szady z cyklu "Kadr, który...", tym razem pod tytułem "Szanuj zieleń, bo...".
  4. Autorzy powstającej gry komputerowej "Kajko i Kokosz: Mirmiłowo Wielkie" zaprezentowali mapę okolic Mirmiłowa. Ciekawe co na to powiedzą nasi najwytrwalsi komentatorzy?
  5. Podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa (PKiN, 12-15 maja), na stoisku wydawnictwa Egmont będzie można wziąć udział w pokazowej grze planszowej "Kajko i Kokosz". Więcej szczegółów na stronie oficjalnej Festiwalu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.