wtorek, 12 kwietnia 2011

Konkurs wiedzy o Kajku i Kokoszu

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza" zaprasza na konkurs wiedzy o komiksie "Kajko i Kokosz". Impreza odbędzie się w następny wtorek 19 kwietnia, w Wojewódzkim Ośrodku Kultury (Lublin, ul. Dolna Panny Marii 3) w ramach cyklu "Spotkania z Fantastyką". Poprowadzi ją Krzysztof "Gonzo" Badowski. WSTĘP WOLNY! Początek o godz. 19:00.
Lubisz szranki, konkury i wielkie turnieje? Znasz się na baranach, piratach albo borostworach? Na co dzień układasz rymowane ballady a w pokoju w ukryciu wysiadujesz smocze jajo? A może z rana łamiesz podkowy, marząc o sprawieniu jakiemuś Zbójcerzowi niezłego łupnia...? Zjedz dzika, popij miodem, sprawdź swój cień i przyjdź na wtorkowy konkurs! Dla najlepszych nagrody ważące więcej niż sam Wielki Hegemon! Konkurs dla walecznych wojów, pięknych niewiast i fanów serii "Kajko i Kokosz". Zapraszamy!
Czy można się oprzeć takiej reklamie? Macie tydzień, żeby wkuć na pamięć Bibliografię Christy i dokładnie przeczytać wszystkie nasze posty (a było ich dotąd 138). Życzymy sukcesów i dobrej zabawy. Więcej informacji znajdziecie na stronie "Cytadeli Syriusza".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.