sobota, 16 kwietnia 2011

Harcerze na Ziemi Mirmiłowskiej

Jedna z tras tegorocznego Rajdu Grunwaldzkiego ZHP (7-11 lipca) będzie wiodła przez Ziemię Mirmiłowską! Jak zapowiadają harcerze, ma to być jednocześnie RPG w konwencji "Kajka i Kokosza":
Niestraszne ci spiski i tajemnice? Potrafisz bezszelestnie przemierzać leśne ostępy? Nie boisz się czyhających na ciebie zbójów? W nieprzemierzonych słowiańskich kniejach przyjdzie ci zmierzyć się ze złośliwymi słowiańskimi bogami, wydoić krowę, upiec zdobycz na kuchni polowej i wytężać swoją inteligencję! Honor, odwaga i lelum polelum!

Zapraszamy do fascynującej wędrówki przez świat Kajka i Kokosza, pełnego pojedynków ze Zbójcerzami, zaklęć czarownicy Jagi oraz wpadek ciamajdowatego zbójcerza Ofermy.
Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na oficjalnej stronie Rajdu, a aktualności na jego facebookowym profilu. Trzymamy kciuki za sukces tej niesamowitej inicjatywy - tym cenniejszej, że Janusz Christa przez wiele lat sam był harcerzem (oto jego książeczka), co zawsze z dumą podkreślał.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.