piątek, 25 lutego 2011

(FANART) Coś pięknego!

Pamiętacie portret Kajka, wygrzebany na Allegro? Nie mogliśmy znaleźć autora, a Wojtek Obremski znalazł. Malarz nazywa się Dariusz Marzęta i prowadzi galerię w centrum Lublina. Oprócz Kajka, artysta oferuje też Kokosza i Hegemona, wszystko ręcznie malowane, akryl na płótnie (a jakże!), w cenach od 128 do 168 zł. Uwaga inwestorzy - nie zastanawiać się! Obrazy tego twórcy zyskują na wartości, rok temu Kajka wyceniono na 98 zł.


2 komentarze:

  1. Najlepszy jest regulamin tej galerii, szczególnie ostatni punkt o prawach autorskich :)

    6. Właścicielem praw autorskich i majątkowych do dzieł oferowanych do sprzedaży w Sklepie są twórcy z nim współdziałający. Wszelkie kopiowanie zdjęć obrazów, biżuterii bez zgody i wiedzy autora jest zabronione. Prezentowane w galerii zdjęcia obrazów, biżuterii, wzory obrazów oraz loga są chronione przez polskie prawo i jako takie podlegają ochronie na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku " O prawie autorskim i prawach pokrewnych".

    OdpowiedzUsuń
  2. No właśnie, a co z prawami autora postaci Kajka i Kokosza. O ile mi wiadomo, postacie są zarejestrowane w urzędzie patentowym i jakiekolwiek wykorzystywanie ich w celach komercyjnych narusza prawa spadkobiercy i wydawnictwa Egmont.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.