czwartek, 16 grudnia 2010

(FANART) Fijał świątecznie

Nie wiem jak Wam, ale nam "Na plasterkach" udzielił się już świąteczny nastrój. Nawet winietę poddaliśmy lekkiemu tuningowi. A od Mietka Fijała dostaliśmy pierwszą w tym roku świąteczną kartkę dla naszych czytelników. Przyłączamy się do życzeń i ho-ho-ho i dzyń-dzyń-dzyń!

2 komentarze:

 1. Rysunek - rewelacja !

  Święta za pasem to i ja życzę twórcom tego wspaniałego bloga, wszystkim czytelnikom i fanom twórczości Janusza Christy Zdrowych i Wesołych Świąt.

  Jeszcze mała dygresja odnośnie rysunku Pana Mieczysława Fijała.Pamiętam taki fajny komiks tegoż autora o superbohatrze, który ukazał się w jednej z łódzkich antologii (bodajże z 2002 lub 2003r.). Jak dla mnie styl rysunku idealnie pasuje do kontynuacji komiksu Christy pt.Pan Paparura i pies Aj. Szukamy następcy Kajka i Kokosza a przecież jest tyle innych fajnych komiksów, które możnaby kontynuuować tj. wspomniany Pan Paparura, Gucek i Roch czy Kajtek i Koko.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Wacław

  OdpowiedzUsuń
 2. "Opowieść o herosie", antologia 2002. Jest na stronie Gildii, i to w kolorze.

  Dzięki za życzenia i dobre słowo.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.