poniedziałek, 11 października 2010

(FANART) Kajkosze Derkacza

A oto prezent, jaki właśnie dostaliśmy od Zbigniewa Derkacza (jego kandydaturę do plebiscytu "KiK c.d." zgłaszaliśmy trzy dni temu). Poniżej kolejne, inspirowane Christą perełki, jakie rysownik publikuje na swoim świeżo założonym blogu pn. "Kajkosze". To podobno nie koniec, więc co jakiś czas koniecznie tam zaglądajcie!


Rysunki Derkacza przypomniały nam o niedawnej wypowiedzi Tomasza Kołodziejczaka dla Esensji: "nie ma w Polsce kogoś, kto jest w stanie tak rysować, żeby to wyglądało jak kreska Christy". Oczywiście szanujemy opinię zawodowca, który od 10 lat kieruje działem komiksowym Egmontu, ale wyniki naszych amatorskich poszukiwań (trwających zaledwie od miesiąca) zdają się dowodzić czegoś innego.

6 komentarzy:

 1. No to kolega Derkacz namieszał. Mam nadzieję, że nie zostawi nas z opadniętymi szczękami zbyt długo, nie wiedzących do końca co się stało i skąd padł cios i w najbliższym czasie uraczy nas jakąś jednoplanszówką chociaż ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialne!
  I mamy 100% Christy w Derkaczu :)
  Dołączam się do pytania: kiedy album ?

  OdpowiedzUsuń
 3. hmmm... to jest chyba TA krecha, przynajmniej po tych kilku rysunkach micha się uśmiecha :)
  Fajnie by było co do kontynuacji KiK'a z taką kreską i ciekawym, "christowym" scenariuszem...

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.