niedziela, 28 lutego 2021

Posłuchajcie Christy

Czy premiera serialu nie miała być o północy? Nie?! Nic nie szkodzi, bo o północy dostaliśmy inną niespodziankę, i to jaką! Studio Virtual Magic udostępniło właśnie na YouTubie wywiad z Januszem Christą. Wcześniej film był opublikowany wyłącznie na płycie DVD z animacją 3D. W opisie czytamy:
Dokument opowiadający o powstaniu kultowego komiksu "Kajko i Kokosz". Materiał został zrealizowany w 2006 roku, dlatego jest niestety w jakości DVD, przy okazji prac nad krótkometrażową trójwymiarową ekranizacją "Kajka i Kokosza". Jest to unikatowy i bardzo obszerny wywiad z Januszem Christą, który zazwyczaj stronił od wywiadów.
Wydaje się, że sam wywiad został nagrany nieco wcześniej, być może w roku 2004, kiedy Christa był jeszcze w pełni sił. Wspaniale jest znów móc posłuchać jego anegdot i wileńskiego zaśpiewu. Wielkie dzięki za ten fantastyczny prezent.

2 komentarze:

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.