środa, 2 grudnia 2020

Kajko i Kokosz kontra Kajtek i Koko

Pamiętacie post o fanowskim remake'u starej przygodówki "Kajko i Kokosz"? Na kanale jej tajemniczego autora nasi czytelnicy wypatrzyli nowe filmiki. Przede wszystkim pojawiła się seria dodatkowych scenek z borostworami, które w oryginalnej grze nie występowały: z Mamuną, Bugim i Dźgolem, Cywilonem oraz Strażnikiem Jeziora.

Są też animacje Kajtka, Koka i profesora Kosmosika! Ciekawe do czego to prowadzi: do nowej gry o dzielnych marynarzach, czy raczej do crossovera całego uniwersum Christy? Pożyjemy, zobaczymy...

I wreszcie przymiarka do gry o Tytusie, Romku i A'Tomku. Na miejscu producentów gier wideo zainteresowalibyśmy się tymi projektami, bo amatorów oldschoolu ci u nas dostatek.

3 komentarze:

  1. Akurat Bugi, Dźgol i Cywilionek są w oryginalnej grze (ale imię chyba w niej nie pada) zrobił też animacje nieobecnego w grze Łamingata. Tylko Stracha, Busianny i Leśnego Licha brakuje choć mnie nie zdziwi jak znalazł dla nich miejsce.

    OdpowiedzUsuń
  2. O GRZE TUTAJ https://www.youtube.com/watch?v=MEQZDCkCzV4

    OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.