sobota, 1 kwietnia 2017

(FANART) Kajko i Kokosz w kosmosie?

Bogdan Ruksztełło-Kowalewski z gdańskiej Pracowni Komiksowej przysłał nam zdjęcia dwóch nieznanych pasków "Kajtka i Koka w kosmosie". Fotki nie są najlepsze, więc trudno się zorientować o co chodzi, ale wygląda jakby akcja toczyła się zaraz po uczcie w grodzie Łąkali (rozdział "Miecze i topory", str. 404). Z niewiadomych przyczyn odcinki te nie ukazały się jednak w "Wieczorze Wybrzeża". Nie jest to sytuacja wyjątkowa, wcześniej udało nam się namierzyć już cztery takie ocenzurowane paski, o czym pisaliśmy w "Powrocie do gwiazdozbioru Oriona".


Nowe znalezisko jest o tyle niezwykłe, że na ostatnim zdjęciu Kajtek i Koko spotkają Kajka i Kokosza... i to półtora roku przed "Złotym pucharem"! Czy Christa już wtedy przymierzał się do nowej serii? Dlaczego więc zarzucił ten pomysł? Miejmy nadzieję, że kiedyś rozwikłamy tę zagadkę. Post puszczamy jeszcze dzisiaj, bo wcale nie mamy pewności, że nie jest to primaaprilisowy dowcip naszego drogiego kolegi. Bogdan, prosimy o trochę lepsze fotki.
______________
EDIT: Lepsze fotki zobaczycie tutaj.

3 komentarze:

  1. Za świeży tusz na kadrach by można się było nabrać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakoś mi to Wojtkiem Olszówką zalatuje 😊

    OdpowiedzUsuń

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.