niedziela, 2 kwietnia 2017

(FANART) Dementi

W ten piękny niedzielny poranek mamy dla Was dwie wiadomości - dobrą i złą. Zaczynamy od złej: oba wczorajsze posty były primaaprilisowymi żartami. A teraz dobra: rysunki Wam się spodobały, chociaż nie bardzo wiedzieliście spod czyjej ręki wyszły (a może właśnie dlatego).

Dwa ocenzurowane odcinki z "Kajtka i Koka w kosmosie" narysował... Wojciech Olszówka, jeden z naszych pierwszych kandydatów do plebiscytu "KiK c.d.". Poniżej prezentujemy paski w całości, bo na kiepskich zdjęciach wykonanych przez Łamignata (kiepskich celowo) rzeczywiście niewiele było widać. Prawdziwego autora zdemaskował tylko Wojtek Marzec, co dowodzi, że nie trzeba być Januszem Christą by odtworzyć styl Janusza Christy. Wielkie brawa dla rysownika!


Natomiast kadry z rzekomej pełnometrażówki o Kajku i Kokoszu są dziełem Przemka Świszcza, co bezbłędnie odgadł Mr Alkochochlik. Cała reszta tego niusa była niestety kompletną ściemą, począwszy od przecieków z wydawnictwa, a skończywszy na naszym dostępie do ftp-a Egmontu. A tak w ogóle, to co byście powiedzieli na Kajka i Kokosza w takiej stylistyce?

4 komentarze:

 1. "Kajko i Kokosz" z pod ręki Świszcza? Jestem za :-)

  -Kleszcz-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :) I słowa uznania dla Mr Alkochochlika za odgadnięcie autora rysunków:) pozdrawiam- Przemek

   Usuń
  2. A ja nie...
   Zbójcerz 007

   Usuń
  3. Są super! Ogromny szacun! :)

   ~Pan Milus

   Usuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.