piątek, 14 września 2012

Ruszają zapisy na figurki

Oficjalna premiera figurek z serii "Kajko i Kokosz" odbędzie się podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. TissoToys zaprasza na swoje stoisko w budynku Textilimpexu (ul. Traugutta 25) w dniach 6-7 października. Zapowiada się duża pompa! Figurki sprzedawane będą pojedynczo (w specjalnych komiksowych opakowaniach) oraz w dwupakach, które prezentujemy poniżej.

A teraz uwaga! Pierwszych sto pudełek z każdego zestawu będzie numerowanych, z myślą o kolekcjonerach. Numerowane dwupaki będziecie mogli odebrać po premierze, w sobotę ok. godz. 11:00 na MFKiG - pod warunkiem, że wcześniej złożycie zamówienie mailowe na adres kajkoikokosz@tissotoys.eu, podając symbol zestawu (1, 2, 3). Zamówione dwupaki dostępne będą w specjalnej festiwalowej cenie promocyjnej 39 zł (cena rynkowa 48 zł). O przyznanych numerach decydować będzie kolejność zgłoszeń. Płatność przy odbiorze.

Zestaw nr 1
Zestaw nr 2
Zestaw nr 3

Aktualnych informacji szukajcie na profilu TissoToys. A tak wyglądały figurki na tegorocznym Jarmarku Dominikańskim. Do komiksowo-bajkowej gromadki dołączą wkrótce Miś Uszatek, Wilk i Zając. Zdjęcia przysłał nam Michał Radecki.

7 komentarzy:

 1. Super! Komplet zamówiony. Mam nadzieję, że TissoToys na tym nie poprzestanie i będą kolejne figurki z serii Kajko i Kokosz.
  Z chęcią postawiłbym też na półce figurki Kpt. Żbika, Klossa z Brunnerem, Nerwosolka, Orientmena i Kleksa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja to bym chętnie kupił figurkę Lubawy :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie: Lubawa z Mirmiłkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ... natomiast Kaprala przedstawiłbym inaczej - zamiast w bojowej pozie to raczej z beczką kiszonej kapusty, a raczej wewnątrz tej rozwalonej na jego łbie beczki, z powykrzywianymi różkami na hełmie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochani - licytacje trwają i coś na razie cieniutko licytujecie... :)
  A to są przecież unikalne zestawy z numerem 001
  http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=27577704|
  Pzdr TISSOTOYS

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.