poniedziałek, 30 maja 2011

Największe znalezisko

Tak gigantycznego Kajtka i Koka jeszcze nie widzieliśmy. Kajtek ma 208, a Koko 164, czyli razem 372... metry kwadratowe powierzchni użytkowej. Tym samym poprzedni rekordzista, jakim był bilboard firmy Jupi Direct (zaledwie kilkudziesięciometrowy) został zdetronizowany.

Kajtek...i Koko

Projektantem domów o nazwach Kajtek i Koko jest architekt Artur Wójciak z pracowni Archipelag, którego serdecznie pozdrawiamy i przypominamy, że dobrym zwyczajem stało się przekazywanie gratisowych egzemplarzy, by zasilić kolekcję bloga "Na plasterki". W najbliższym czasie skontaktujemy się i wskażemy lokalizacje.

Artur Wójciak zaprojektował również dom Kajka. Odbiega on trochę od domu Kajka, znanego z komiksów Janusza Christy, ale nie będziemy wybredni i z wdzięcznością przyjmiemy również ten eksponat. Zdajemy sobie sprawę, że Christa wielokrotnie zmieniał projekty budynków w Mirmiłowie, i mogło to zdezorientować inżynierów z Archipelagu.

Dom Kajka (Janusz Christa)Dom Kajka (Artur Wójciak)

1 komentarz:

  1. Z niecierpliwością czekam na projekt domu Ciotki Jagi... ;-)Oczywiście z systemem alarmowym wypróbowanym przez Marzana.
    Pozdrawiam
    Piotr

    OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.