piątek, 30 marca 2018

Na placky!!!

Czujny jak zwykle Maciek Kur wygrzebał na YouTubie kompletny walkthrough "Kajka i Kokosza" w wersji czeskiej. Czy można sobie wyobrazić lepszy suplement do wczorajszego wywiadu z Piotrem Kulikiewiczem? Pewnie można, ale ten jest najlepszy, jakim dysponujemy.Po pierwszym filmie jest jeszcze osiem kolejnych części - możecie je obejrzeć na playliście. Z filmików można się nauczyć kilku przydatnych zwrotów, jak choćby NA PLACKY, czyli po naszemu NA PLASTERKI. I tak to sobie idzie aż do wielkiego finału:


Gdybyście czuli niedosyt, mamy jeszcze dla Was najciekawsze fragmenty instrukcji do gry, którą wydębiliśmy kiedyś od Piotra Kulikiewicza. Dzięki niej przekonacie się, że tytuł "Příhody z Galské země" był jedynie chwytem marketingowym, zaś imiona postaci pozostały słowiańskie i nie miały z Galami nic wspólnego. Dorzucamy też recenzję z 1996 roku, z której wynika, że gra raczej się Czechom podobała.


Ciekawe czy komiksy z Kajkiem i Kokoszem również mogłyby odnieść sukces w kraju Rumcajsa? Miejmy nadzieję, że Egmont wyda chociaż jeden album po czesku i wtedy się przekonamy. A zanim do tego dojdzie, możecie obejrzeć nasze fejkowe okładki oraz dwa paski z serii "Kajtula i Kokolka" (první a druhý).

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.