piątek, 1 kwietnia 2016

Puzzle wróciły

Zobaczcie co Hegemon upolował przed chwilą na mieście! Jakość puzzli jest rewelacyjna. Nie wiemy czy to początek dłuższej serii, czy jednorazowy strzał, w każdym razie producentem nie jest Egmont. Na razie przedstawiamy mały "unboxing", a jutro marsz do sklepów i może dowiemy się czegoś więcej.

___________
EDIT: To niestety tylko pimaaprilisowy żart. Puzzle są autentyczne, z tym, że wyprodukowano je w jednym egzemplarzu na zamówienie Hegemona.

12 komentarzy:

 1. Ja Wam dam jaja sobie robić z obsesyjnych kolekcjonerów, Wasze szczęście że to... no... ten dzień ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwne, że dwa newsy w jeden dzień, a co jeśli jeden z newsów MOŻE być prawdziwy, a drugi dla zmyłki... a wszyscy ''nabraliśmy'' się na nie ten, czyli na prawdziwy - taka odwrócona psychologia... a może to jedna wielka zmyłka? Ech, te teorie spiskowe... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe czy obecnie Egmont posiada wyłączne prawa do wydawania puzzli z postaciami z komiksów J. Christy?

  Robert z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Egmont ma prawa do całej twórczości Christy i może komuś udzielić licencji na produkcję puzzli z KiK. Ale chyba nikt nie jest zainteresowany :(

   Usuń
 4. Nie wygląda na to, żeby Egmont traktował poważnie dział puzzli. Czy nikt nie jest zainteresowany to chyba tylko wiedzą prawnicy w Egmoncie. Można tylko zgadywać ile by taka licencja kosztowała.

  Robert z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Egmont nie ma działu puzzli. Oni w ogóle puzzli nie produkują.

   Usuń
 5. A więc wydawca tych puzzli http://www.adaboo.pl/egmont-puzzle-piraci-40-elementow-p-13075.html nie ma nic wspólnego z Egmontem-wydawcą komiksów?

  Robert z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wygląda mi to na polski Egmont.

   Usuń
 6. Są firmy, które wydają puzzle na zamówienie. Możemy więc zrobić sobie dowolny rysunek Christy.
  Ale wolałbym jakieś wydawnictwo oficjalne....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie jest obojętne czy kupię gotowy kubek czy zamówię w punkcie xero. Cena w zasadzie taka sama.

   Usuń
 7. Dziś takie puzzle nie miałyby racji bytu. Teraz to są puzzle ze "Star Warsami, "Autami", "Minionkami" i innymi amerykańskimi rzeczami.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.