piątek, 1 kwietnia 2016

Puzzle wróciły

Zobaczcie co Hegemon upolował przed chwilą na mieście! Jakość puzzli jest rewelacyjna. Nie wiemy czy to początek dłuższej serii, czy jednorazowy strzał, w każdym razie producentem nie jest Egmont. Na razie przedstawiamy mały "unboxing", a jutro marsz do sklepów i może dowiemy się czegoś więcej.

___________
EDIT: To niestety tylko pimaaprilisowy żart. Puzzle są autentyczne, z tym, że wyprodukowano je w jednym egzemplarzu na zamówienie Hegemona.

12 komentarzy:

 1. Ja Wam dam jaja sobie robić z obsesyjnych kolekcjonerów, Wasze szczęście że to... no... ten dzień ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwne, że dwa newsy w jeden dzień, a co jeśli jeden z newsów MOŻE być prawdziwy, a drugi dla zmyłki... a wszyscy ''nabraliśmy'' się na nie ten, czyli na prawdziwy - taka odwrócona psychologia... a może to jedna wielka zmyłka? Ech, te teorie spiskowe... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe czy obecnie Egmont posiada wyłączne prawa do wydawania puzzli z postaciami z komiksów J. Christy?

  Robert z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Egmont ma prawa do całej twórczości Christy i może komuś udzielić licencji na produkcję puzzli z KiK. Ale chyba nikt nie jest zainteresowany :(

   Usuń
 4. Nie wygląda na to, żeby Egmont traktował poważnie dział puzzli. Czy nikt nie jest zainteresowany to chyba tylko wiedzą prawnicy w Egmoncie. Można tylko zgadywać ile by taka licencja kosztowała.

  Robert z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Egmont nie ma działu puzzli. Oni w ogóle puzzli nie produkują.

   Usuń
 5. A więc wydawca tych puzzli http://www.adaboo.pl/egmont-puzzle-piraci-40-elementow-p-13075.html nie ma nic wspólnego z Egmontem-wydawcą komiksów?

  Robert z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
 6. Są firmy, które wydają puzzle na zamówienie. Możemy więc zrobić sobie dowolny rysunek Christy.
  Ale wolałbym jakieś wydawnictwo oficjalne....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie jest obojętne czy kupię gotowy kubek czy zamówię w punkcie xero. Cena w zasadzie taka sama.

   Usuń
 7. Dziś takie puzzle nie miałyby racji bytu. Teraz to są puzzle ze "Star Warsami, "Autami", "Minionkami" i innymi amerykańskimi rzeczami.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.