niedziela, 17 kwietnia 2016

(FANART) Oni żyją!!!

Kiedy w wyszukiwarkę na DeviantArcie wpisze się "Kajko i Kokosz" zazwyczaj wyskakują zdjęcia piesków i kotków. Ale czasami trafi się coś fajnego, na przykład taka oto porcelanowa figurka Magdy Żukowskiej. Praca pochodzi z 2014 r., ale jakimś cudem nam umknęła.


Kolejna znaleziona perełka to hiperrealistyczny portret Hegemona, wykonany przez Krzysztofa Giełczyńskiego. Ten obrazek jest trochę nowszy, powstał we wrześniu 2015 r.


A propos portretów, to odnalazły się chyba wszystkie fanowsko-komiksowe obrazy Daniela Grzeszkiewicza, w tym najnowszy, z Guckiem i Rochem. Okazuje się, że cały zestaw wisi na boazerii (panelach? sajdingu?) u kolekcjonera Aleksandra Pali ps. "Al", o czym dowiadujemy się na Ziniolu.


Z kolei na OLX (dawniej Tablica) można od jakiegoś czasu kupić stolik z europalet, wyklejony paskami ze "Szranków i konkurów". Pomysł przedni, choć cena trochę jakby wygórowana.


Jeśli kogoś nie stać na stoliczek, może z bloga Darmowe Papierowe Modele ściągnąć sobie dwa kajkoszowe bibeloty: hełm Kokosza i skrzynię ze "Skarbów Mirmiła". Myśmy nie dali rady ich posklejać, ale może bardziej doświadczeni modelarze będą mieli więcej cierpliwości.


A tu mamy jeszcze kilka obrazków wygrzebanych na DeviantArcie i Digarcie. Niezmiernie cieszy nas taka fanowska aktywność (rysunek Kaprala na biurku także), bo już zaczynaliśmy się martwić, że tylko stare pryki pamiętają "Kajka i Kokosza". Ale chyba nie jest tak źle!

1 komentarz:

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.