środa, 17 kwietnia 2013

Gra o tron

Pomysł z chatką Jagi spodobał się zarówno firmie TissoToys (o czym można przeczytać na ich facebooku), jak i Grześkowi Kupcowi, twórcy figurek Kajka i Kokosza. Okazuje się, że podobna myśl chodziła Grzegorzowi po głowie od bardzo dawna. A dokładniej od roku 2005, kiedy to wykonał miniaturę takiego oto mebelka. Poznajecie? Jeśli nie, to może bez czarodzieja będzie łatwiej.


Niestety, czarodziej nie chciał wstać po dobroci i trzeba go było oderwać razem z rogiem. Udajemy, że tego nie widzimy. Na wypadek, gdyby ktoś miał jeszcze problem z rozpoznaniem mebla, Grzegorz przygotował kilka scenek rodzajowych pod hasłem "Gra o tron".


Poniżej na zdjęciu z prawej strony możecie zobaczyć, że cały pień jest w środku wydrążony. Aż dziw bierze, że Christa nigdy tego nie pokazał w komiksie.


Na koniec oryginał. Teraz widać, że tron czarodzieja troszkę różni się od tronu Hegemona, ale przecież nie miało to być dokładne odwzorowanie komiksu. Jeżeli macie ochotę na wierny model, pasujący do figurek, musicie naciskać na TissoToys, a Grzegorz z entuzjazmem go dla Was wyrzeźbi.


EDIT: Minęły dwie godziny i mamy pierwsze efekty nacisków! TissoToys ogłosiło właśnie konkurs dymkowy "Gra o tron". Do wygrania... figurki.

1 komentarz:

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.