piątek, 19 kwietnia 2013

(FANART) Kulturalny Łamignat, szalony Kokosz

Nasza nowa czytelniczka Katarzyna Szelenbaum przymierza się do fanartu Łamignata. Pierwszy szkic powiesiła tu, drugi tam, a my wieszamy obydwa i z niecierpliwością czekamy na rysunek w tuszu. Będzie dobrze!


Na Digarcie znaleźliśmy obrazek pt. "Szaleniec" niejakiego GubalWahazara. Autor wyjaśnia: "tytułowy szaleniec zna straszną prawdę, ale reszta zajęta swoimi sprawami lekceważy go... postać Kokosza użyłem jako element popkultury jak np. myszka miki". Aha.

7 komentarzy:

 1. Hmm, a może by tak się zabawić... Powycinać kadry z różnych komiksów o Kajku i Kokoszu, złożyć krótki album z tego, pozmieniać dymki... A właściwie pozostawić je puste, do wypełnienia - i taki mały konkursik na najlepszy album alternatywny, powiedzmy 4 stronicowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po akcji okładkowej i tak wiadomo, że byłoby tylko dwóch konkurentów: AF i ŁK. No i to już było.

   Usuń
 2. Bardziej mi chodziło o złożenie dłuższej historyjki, ale pewnie masz rację.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna ta technika długopisowa. Na razie musiałam zrobić komiks ( http://wszechocean.deviantart.com/art/Rekyn-byznesu-367544775 ), ale myślę już nad pozą dla Łamignata :)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://wszechocean.deviantart.com/art/Lamignat-i-Jaga-367737007 ;)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.