czwartek, 23 grudnia 2021

Świątecznych Świąt!

W tym roku Ashika, czyli Marek Ostapkowicz z antypodów, ma dla nas nie tylko kartkę świąteczną (po raz pierwszy po polsku), ale również specjalny, gwiazdkowy wpis na swoim blogu (również po polsku), ilustrowany skanami z "Wieczoru Wybrzeża". Przypominamy, że od miesiąca odcinki komiksu "Kajtek i Koko: Wewnętrzna podróż" ukazują się równocześnie w dwóch wersjach językowych: po angielsku i po polsku. Akcja tej częściowo autobiograficznej historii dotarła właśnie do Bożego Narodzenia 1980, Kajtek i Koko dostają list z Polski od... Ale nie uprzedzajmy faktów. Przeczytajcie sami, bo robi się naprawdę ciekawie.

3 komentarze:

 1. Wszystkiego Dobrego w nowym 2022 roku i podziękowania za wasze arcyciekawe dotychczasowe prace w temacie JCH i jego twórczości.
  Jednocześnie prośba o głębsze zajęcie się tematem serii Gucek&Roch.Na razie znaleziono tu tylko 2 artykuły w tym temacie( z ciekawym wątkiem recyklingu treści). Mało, bo ta poboczna odnoga twórczości JCH jest chyba nie do końca doceniona. Po latach prezentuje się dobrze jak na lata 70 te, wręcz jak materiał wyjściowy do scenariusza niezłego filmu klasy B w klimatach lat70/80.Jest to lepsze niż co najmniej kilka zeszytów serii K&K, rozwleczonych i naiwnych. Wypada się zgodzić z Wami że na rynkach eksportowych seria G&R byłaby najbardziej przystępna.Czemu więc JCH porzucił tą linię pracy?Dlaczego K&K zdominował go tak bardzo ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Artykułów jest więcej, np. "Tajemnica złotego runa" i "Projekt X". Proponuję poklikać w linki z bibliografii.

   Usuń
 2. https://webranksdirectory.com/4-useful-benefits-of-professional-driving-lessons/

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz wstawić w komentarzu działający link, zrób to w html-u. Powinno to wyglądać tak:
<a href="ADRES_LINKU">TWÓJ TEKST</a>
Podobnie robi się pogrubienie (bold):
<b>TWÓJ_TEKST</b>
i kursywę:
<i>TWÓJ_TEKST</i>
Powodzenia!