sobota, 9 października 2021

35% gry

Mamy kolejny komunikat od producenta gry mobilnej "Kajko i Kokosz: Buduj i Rządź":

Zarząd DITIX S.A. [...] informuje, iż spółka zależna Ditix Games Sp. z o.o. powzięła informację od Wykonawcy ("DreamStorm Studio") o zakończeniu kluczowego, istotnego etapu zaawansowania prac w wysokości 35% nad zawartością gry "Kajko i Kokosz Buduj i Rządź" (ang. "Kayko & Kokosh Build and Rule").

Zakończony etap prac pozwolił na uruchomienie prototypu gry i umożliwi dalszą weryfikację zaimplementowanych rozwiązań m.in. wykorzystanie surowców, system budowania i ulepszania budynków, poruszanie się, dwie wersje językowe oraz komunikacja z serwerem gry. Kolejne prace zmierzają do wdrażania systemu zadań, systemu walki oraz dalsze intensywne prace nad grafiką. Założone prace postępują zgodnie z ustalonym z Wykonawcą harmonogramem a część zadań wykonanych jest z wyprzedzeniem.

Ważnym etapem prac będzie udostępnienie gry w formule beta testu, który planowany jest w grudniu br. Przewidywany termin oddania gry w formule early access to styczeń/luty 2022 r. a pełna wersja gry planowana jest w maju 2022 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.