wtorek, 12 maja 2020

Kajko i Kokosz jadą do Danii

Dzień bez nowych wiadomości z Egmontu dniem straconym. Na YouTube'ie ukazał się dziś 4-częściowy wywiad z Tomaszem Kołodziejczakiem na temat planów na najbliższe lata. Druga część zaczyna się od "Kajka i Kokosza":


W skrócie:
 • Angielska edycja "Szkoły latania" wciąż jest w opracowaniu, a raczej w dopracowaniu. Album "prędzej czy później będzie".
 • O integralach "Kajka i Kokosza" w twardej oprawie możemy na razie zapomnieć. Być może za 2 lata, na 50-lecie serii.
 • "Zaćmienie o zmierzchu" ma być jeszcze lepsze niż "Królewska konna" :)
 • W Danii ukaże się "Szkoła latania" i "Wielki turniej". Pierwsza część serii "Kayko og Kokosh" już w październiku!
Potwierdzenie tego ostatniego, najbardziej chyba sensacyjnego niusa, znaleźliśmy w katalogu duńskiego wydawnictwa Zoom na rok 2020.


Jeśli nie mogliście znaleźć na nagraniu fragmentu o Danii, to pewnie dlatego, że Tomasz Kołodziejczak mówił o tym w innej części rozmowy (od 24:37):To tyle na dziś. Do następnego.
Aha, wielki szacun dla Kaczej Agencji Informacyjnej za uważne wysłuchanie całego 2,5-godzinnego wywiadu.

3 komentarze:

 1. Czy bylo cos o przyszlosci komkursu im. Christy? Bedzie kolejna edycja? Kiedy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie, ale rzadziej. Co 2-3 lata.

   Usuń
  2. Dziekuje. Widac po ostaniej edycji, brak zwyciezcy, ze juz kto mial co sprzedac to sprzedał. Wiec oddech sie przyda tworcom. Ale fajnie, ze cakiem konkurs nie zniknie. Na pewno byl i jest potrzebny i byl owocny w poprzednich latach.

   Usuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.