poniedziałek, 25 maja 2020

(FANART) Breakbone the Barbarian i inne opowieści

Po czwartkowym wysypie fanartów naszedł mnie tzw. cug do roboty. Rzecz to u mnie niezwykle rzadka, więc zaraz rzuciłem się do komputera, żeby mi się nie odechciało. Wyszła mi z tego cała seria okładek (oraz pudełek), które w świecie równoległym na pewno skrywają jakieś nieznane historie, stworzone przez Janusza Christę i jego najpilniejszych uczniów. Proszę uprzejmie:


Podobno w świecie równoległym ukazał się też "Kajtek i Koko w kosmosie" z okładkami Wojtka Olszówki, a nie Césara Ferioli. Oto dwie z nich w wersji kolorowej.


Całą tę siódemkę i jeszcze sto innych nieistniejących komiksów znajdziecie w sekcji "Zróbmy sobie okładki". Na koniec przypomnę, że autorami dzisiejszych ilustracji są: Sławek Kiełbus (pierwsze dwie) i Wojtek Olszówka (wszystkie pozostałe).

3 komentarze:

 1. Czytałbym, układałbym :) Mamoń

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  Mam wrażenie, że niektóre paski z śladem białego wilka są przerysowane.
  Niestety nie mam dostępu do starych Wieczorów Wybrzeża więc jakby ktoś mógł sprawdzić paski
  22, 155, 158, 216, 290, 291 to z góry dziękuję.
  Wit

  OdpowiedzUsuń
 3. Olszówka, według mnie bardziej "czuje" Christe. W jego kresce jest zdecydowanie lepszy klimat w porównaniu Césara Ferioli i Sławka Kiełbusa.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.