wtorek, 20 sierpnia 2019

Wielka Kolekcja Komiksów Na plasterki!!!

Na blogu niewiele się ostatnio działo, bo cała para szła w gwizdek o kryptonimie WKKNP. Nie jest to zupełnie nowy projekt, tylko reaktywacja podstrony z paskami komiksowymi Ojca Placyda i Jonatana Rerycha. Ponieważ poprzednia wersja (o wdzięcznej nazwie "Czytelnia osiedlowa") po zamknięciu usługi Picasa po prostu przestała działać, postanowiliśmy zrobić zupełnie nową, tym razem w technologii Flipbook, podpatrzonej na blogu "The Spirit Journey". Roboty było z tym co niemiara, ale wyszło chyba nieźle. Klikajcie w obrazek poniżej (albo w ten link), ściągajcie książeczki z regału i w ogóle enjoy :)

2 komentarze:

 1. Rewelacja!!! Wielkie dzięki. A mnie się marzy by wszystkie te paski ktoś wydał w wersji papierowej w zeszytach lub książeczkach komiksowych. Może jakaś zrzutka by zrobić to wspólnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłoby cudownie, ale obawiam się, że z różnych przyczyn niezwykle mało prawdopodobne. Natomiast na miejscu Egmontu bardzo mocno bym się zastanawiał nad sięgnięciem po autorów tych pasków, by kontynuować Kajtka i Koka.

   Odświeżyłem sobie teraz te historyjki i są naprawdę świetnie napisane. Wielka przyjemność z lektury.

   Usuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.