Paski

Kajtek i Koko znów żyją! Mają nawet swój codzienny pasek komiksowy, jak niegdyś w "Wieczorze Wybrzeża". W naszej wirtualnej czytelni znajdziecie ich najnowsze przygody, napisane i narysowane w hołdzie Januszowi Chriście przez wielbicieli jego talentu. Fanom udaje się nie tylko nieźle oddać klimat komiksów Mistrza, ale też tworzyć je w podobnym, gazetowym tempie, po 5-6 pasków tygodniowo. Nowe odcinki stale publikujemy na naszej stronie głównej. Właściwie powinniśmy je drukować na czwartej stronie, ale takiej nie mamy.

KAJTEK I KOKO: TAJEMNICA BEZLUDNEJ WYSPY
Debiutancka opowiastka Jonatana Rerycha, od której zaczęła się cała akcja. Paski powstawały na bieżąco, a my publikowaliśmy je codziennie. O kulisach powstania komiksu dowiecie się z wywiadu z autorem.


OPOWIEŚCI KOKA: PUSTYNNA WYPRAWA
Autorem tego komiksu jest Ojciec Placyd, czyli ks. Piotr Kaczmarek (więcej o projekcie tutaj). Tu przeczytacie dwa 30-odcinkowe sezony w czarni i bieli, a na blogu znajdziecie te same paski w kolorowej wersji gazetowej.


KAJTEK I KOKO W TRANSYLWANII
Kolejna, tym razem niedokończona historyjka Jonatana Rerycha. Poniżej rozdział pierwszy pt. "Zagubieni we mgle" i drugi pt. "Dr Frankenburg". Odcinki publikowaliśmy we wtorki i piątki, po trzy paski.