piątek, 7 października 2016

(FANART) Powoli, ale do przodu

Hurra, dożyliśmy ciągu dalszego! Mamy drugie pół planszy kajkoszowego komiksu Przemka Świszcza. Pierwszą połówkę, tę sprzed roku, znajdziecie tutaj.


Nie sądziliśmy, że temat jest wciąż aktualny, ale na emefce spotkaliśmy autora i nas oświecił. Przy okazji pochwalił się całą furą szkiców w stylu Christy.
Wszystkie rysunki Przemek publikuje też na swoim profilu.

7 komentarzy:

 1. Postacie nie wogole wogole podobne do tych ktore rysowal J.Ch. Jesli ktos twierdzi inaczej to jest chyba ślepy! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezłe te rysunki, niezłe plansze z Mirmiłem i Lubawą. Dużo by lepiej się prezentował Mr. Świszcz w nowym kiku niż te opowiadanko o Milusiu czy młodych kik.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak sobie patrzę na te dwa komentarze powyżej i myślę, że gdyby Egmont kierował się opiniami internautów, to dostałby pomieszania zmysłów i nigdy by nie wydał nowego "Kajka i Kokosza".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Quot capita, tot sententiae... A nie, to nie ten komiks, na Jowisza! A poważnie to rysunki nie są takie złe. Może nie wyglądają w 100% jak Christa ale oddają jego ducha. Może jakby poćwiczył więcej, widziałbym go obok Kiełbusa. Widać, że postacie własne wychodzą lepiej, niż Christowe, choć może to działa ten dysonans, o którym pisał Marek Regner.

   Usuń
 4. Mam do pana Kaprala pytanie. Jakiego programu pan użył no opracowania czcionki Christy i wpisania ich w dymki?
  Z góry dziękuję za odpowiedź :-)

  -Kleszcz-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Programu do czcionki nie pamiętam. Jakiś staroć, bo to było 20 lat temu :) A do wpisywania w dymki używam darmowego Paint.Neta, ale może być cokolwiek co obsługuje warstwy.

   Usuń
  2. Jeszcze raz dziękuję :-)

   -Kleszcz-

   Usuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.