środa, 20 lipca 2016

Obłęd Hegemona

Egmont właśnie opublikował listę wrześniowych zapowiedzi. Wśród nich znajduje się pierwszy tom z serii "Kajko i Kokosz - Nowe przygody", a jego tytuł brzmi ... (fanfary) ... "Obłęd Hegemona". A więc stało się, klamka zapadła. Hurra!!! Premiera 14 września, objętość 40 str., oprawa miękka, cena 19,99 zł. Dalsze szczegóły tutaj i tutaj.

5 komentarzy:

 1. W tytule jeszcze jest ,,tom I'',czyli się rozpędzają...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest już okładka nowych przygód Kajka i Kokosza :))))))))))))))))))))))

  Kleszcz

  OdpowiedzUsuń
 3. A czy ten rysunek, to nie przypadkiem przerysowany kadr z "Festiwalu czarownic", który pokazywaliście na wystawie w Łodzi?

  Kleszcz

  OdpowiedzUsuń
 4. W 1992 biegałem po kioskach by tylko zobaczyć przez szybkę czy jest nowy komiks Kajko i Kokosz .Wszystkie części miałem!.Wychowałem się na tych komiksach ;-) .Wielkie podziękowania dla pana Janusza Christy !!!.Wszystkie detale tak fajnie narysowane,dokładnie z pomysłem. Kupię nową część ale to już nie to samo-chodzi o przekaz samego rysownika, a pan Janusz trafił w sedno rysując komiks- Kajko i Kokosz !!!.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.