środa, 29 czerwca 2016

Kosmiczny kosmos 3D

Trójwymiarowe szaleństwo trwa! Marek Wilkowski przysłał nam kolejne "pogłębione" okładki: "Kajtka i Koka w kosmosie" WAG-u i "Złoty puchar" KAW-u (poprzednie znajdziecie tutaj). Jest też bonus w postaci wyklejki z najnowszego wydania Egmontu. Łapcie okulary 3D, koniecznie cyjanowo-czerwone, klikajcie w obrazki i odlatujemy!5 komentarzy:

 1. Przepraszam za zawracanie głowy.
  Chodzi o konkurs Egmontu, czy moglibyście napisać coś więcej o komiksach które "odpadły" w obu edycjach? (ile ich było?)
  Pisaliście o tym trochę, pokazaliście przykładowe plansze i moim zdaniem kilka z nich prezentowało się całkiem dobrze. Źle by się stało gdyby niektórzy z"odrzuconych" autorów zniechęcili się do pracy. Moim zdaniem powinniśmy im kibicować, dlatego proszę o więcej informacji i fragmentów komiksów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kibicuję Przemysławowi Świszczowi!

  Kleszcz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Na tę edycję też coś przygotowuję :)
   A jakby ktoś był zainteresowany, to moje poprzednie dwa konkursowe komiksy udostępnię w całości wkrótce (zapraszam na fb: https://www.facebook.com/graphosartist/ )
   Przemek Świszcz

   Usuń
 3. Komiks z 2. edycji przypomina graficznie "Slugterrę" i "Maxa Steela".

  Kleszcz

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam komiksy i styl w jakim są rysowane :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.