czwartek, 12 marca 2015

Nie strzelać do Kaprala

Pamiętacie niedokończony film rysunkowy Marka "Ruprechta" Lewszyka i jego modele 3D? Bez dwóch zdań było to jedno z najciekawszych znalezisk naszego ukochanego Hegemona (niech co? niech żyje). Tylko danych mieliśmy trochę mało, a przecież my lubimy wszystko poopisywać, poszufladkować - ciach ciach i na plasterki! Ileśmy to się nie naapelowali do twórcy tych tajemniczych perełek, ileśmy się naczekali na jego odpowiedź i wyjaśnienia... Dokładnie to trzy lata śmy się naczekali, ale warto było. W końcu Ruprecht trafił na bloga, przeczytał nasze melodramatyczne wezwanie, po czym zasypał nam skrzynkę mailową swoimi fanowskimi projektami i nieznanymi rysunkami Christy. Było to równo rok temu. Rysunki pokazaliśmy na łódzkiej prelekcji, a reszta przeleżała nam się trochę w warowni.

No, ale co się odwlecze to nie uciecze. Dziś wyciągamy z naszego skarbczyka dwie kajkoszowe mini-gry Ruprechta: "Strzelnicę" i "Memory". Gry są flashowe, nie wymagają instalacji, ale z niewiadomych przyczyn nie da się ich osadzić na blogu. Trzeba je sobie ściągnąć stąd albo stąd. Bawcie się dobrze i starajcie się nie zamęczyć Kaprala.Na screenach trochę sobie podrasowałem wyniki, żeby nie wyjść na lamusa. Tak że śmiało!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.