czwartek, 15 stycznia 2015

(FANART) Pustynna wyprawa, odc. 1-2

Uwaga, ruszamy! Oto pierwsze dwa odcinki nieoficjalnej, fanowskiej kontynuacji "Opowieści Koka". Ojciec Placyd wymyśla i rysuje, a Kapral nakłada retro-kolorki i wycina paski z gazety. Więcej szczegółów tutaj.


Wraz z nowym komiksem zmieniamy też rytm publikacji. Z "Wieczoru Wybrzeża" przechodzimy na system "Świata Młodych". Będziemy drukować po dwa paski co dwa dni: w poniedziałki, środy i piątki (w tym tygodniu wyjątkowo w czwartek). Zostańcie z nami.

5 komentarzy:

 1. Kolejny projekt, któremu mocno kibicuję. Myślę, że jeszcze nie ma co oceniać rysunków, bo pewnie się jeszcze nieco zmienią (jak w przypadku poprzedniego rysunku i każdej zresztą serii komiksowej). Fajne przesunięte plamy oraz... ten gazetowy papier!
  Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Absolutnie wspaniałe! :]

  OdpowiedzUsuń
 3. Rysunki przesympatyczne, przypominają mi międzywojenne komiksy takie jak "Koziołek Matołek" " czy "Małpę Fiki-Miki", ma to swój urok. A tła- szyld tawerny, port- po prostu genialne :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne rysunki, klimat zachowany, a te przesunięte plamy... genialny pomysł.
  Ale czy tylko mi Koko na trzecim kadrze pierwszego paska kojarzy się trochę ze... Szwejkiem? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna kreska i niesamowite złudzenie komiksu z dawnych lat. Dzięki i czekam na więcej!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.