środa, 14 maja 2014

Trzeci plan kosmosu

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej partii figurek z "Kajtka i Koka w kosmosie". Przypominamy, że jest to projekt fanowski, tworzony przez kolekcjonera Krzysztofa Masiewicza i modelarza Marcina Wojtasia. Jeśli nas kalkulator nie myli, kosmiczna gromadka liczy już ponad 50 eksponatów (poprzednie znajdziecie tu, tu i tu), więc siłą rzeczy trafiają się w niej postacie nie tylko pierwszo- i drugoplanowe, ale także trzecioplanowe. Na przykład roboty ze zdjęć nr 4 i 5 mogą być trudne do zidentyfikowania, chociaż Marcin odwzorował je bardzo wiernie. A czy Wy bylibyście w stanie rozpoznać trzy niebieskie droidy? Czekamy na odpowiedzi w komentarzach pod postem - wystarczy podać ich nazwy, funkcje, numery odcinków albo stron w albumach Egmontu. Kto pierwszy, ten lepszy. Nagroda ta co zwykle, czyli mocny uścisk dłoni.

3 komentarze:

  1. Tak dokładnie to kosmiczna gromadka liczy już 72 obiekty :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj cieniutko, kochani, cieniutko! Dwa dni i ani jednej odpowiedzi, nawet błędnej? Rzucamy koło ratunkowe: Baraimo i Oroa.

    OdpowiedzUsuń
  3. 2 roboty we fioletowym pojeździe to ERT-17 i ERT-18. Roboty wysłane przez Etę i Naama by uratować Kajtka i Koka z rąk Baraimów.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.