środa, 21 maja 2014

Minifigurki na Stadionie Narodowym

Już w najbliższą sobotę 24 maja będzie można z bliska obejrzeć nasze figurki "Kajko i Kokosz" z klocków LEGO® (i paru innych "kompatybilnych" firm). Premiera odbędzie się na Festiwalu Komiksowa Warszawa. Projekt trochę nam się rozrósł, więc za jednym zamachem pokażemy aż 22 figurki, 3 budowle i kilka scenek rodzajowych. Wszystko to na powierzchni zaledwie 50x50 cm.

Dla dzieci odwiedzających naszą gablotkę (pożyczoną od TissoToys) przygotowujemy konkurs, w którym będzie można wygrać zestawy naklejek na figurki, a potem zrobić sobie własne mini-kajkosze. Fundatorem nagród jest Polskie Stowarzyszenie Komiksowe. Konkurs będzie pisemny, żeby nie peszyć młodych uczestników.

Krótko mówiąc - w weekend wpadajcie na Stadion Narodowy i Warszawskie Targi Książki. A do tego czasu zaglądajcie na bloga i facebooka, gdzie wkrótce podamy kolejne szczegóły, dokładną lokalizację naszej gablotki, godziny itd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.