sobota, 7 września 2013

Jedziemy na Copernicon

W przyszły weekend jedziemy na Festiwal Fantastyki i Gier Copernicon do Torunia, żeby opowiedzieć o "Kajtku i Koku w kosmosie". Na prelekcję zapraszamy w niedzielę 15 września o godzinie 10:00 do Collegium Minus Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (sala Literacko-komiksowa I). Równocześnie z naszą pogadanką odbędzie się jeszcze ponad 20 punktów programu, ale jeśli ktoś znajdzie dla "Kajtka i Koka" dwie godzinki, będzie nam niezwykle miło. Spróbujemy pokazać ten niezwykły komiks na tle czasów, w jakich powstawał i czasów, które wyprzedził. Będzie o Juriju Gagarinie, o "Błysku Gordonie", o Godzilli, o "60 minutach na godzinę", o "Gwiezdnych Wojnach" i oczywiście o... "Vaillancie". Będziemy też rozdawać erratę do najnowszej zbiorczej edycji Egmontu. Za darmo!


Specjalnie na tę okazję od miesiąca przygotowujemy gigantyczną prezentację. Stąd cisza, jaka ostatnio zapanowała na blogu. Poniżej dwa z ponad stu (!) slajdów, jakie zamierzamy pokazać podczas toruńskiego spotkania. Wpadajcie i trzymajcie za nas kciuki.

12 komentarzy:

 1. świetnie! Szkoda, że mieszkam tak daleko od Torunia...
  Gra jest mega świetna.
  Czyżbym na drugim obrazku widział Flasha Gordona?

  OdpowiedzUsuń
 2. a co to za errata do KiK? ile stron? jak wygląda? można ją gdzieś pobrać?

  OdpowiedzUsuń
 3. W końcu się dowiemy, kim Wy naprawdę jesteście! :O))

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że nie będę mógł jechać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A przypadkiem nie zostały jakieś erraty w wersji papierowej po Coperniconie? Jeśli tak to piszę się na 1 sztukę. Oczywiście pokrywam wszystkie koszty :))

   Usuń
  2. Oj, chyba będziemy musieli powiesić na blogu PDF-a.

   Usuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.