piątek, 27 września 2013

Jedziemy do Łodzi

Kto nie dotarł do Torunia (a mało kto dotarł), będzie mógł obejrzeć naszą prezentację za tydzień, podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Będzie to wersja 2.0, z zupełnie nowymi slajdami, mocno przeredagowana pod kątem komiksowych wyjadaczy. Razem z Wami poszukamy wpływu światowej popkultury na "Kajtka i Koka w kosmosie" i... wpływu "Kajtka i Koka w kosmosie" na światową popkulturę. Spróbujemy też odpowiedzieć na pytanie, czy "Kosmos" to science fiction czy fantasy? A może coś zupełnie innego? Tytuł prelekcji brzmi:

"Kajtek i Koko w kosmosie" czy nie w kosmosie?

To kluczowe zagadnienie będziemy zgłębiać w sobotę 5 października o godzinie 15:00 w hali Atlas-Areny, sala B (pełny program), czyli w festiwalowym prime time. Prelekcja potrwa godzinę, co oznacza, że będziemy jechać w bardzo ostrym tempie około trzech slajdów na minutę. Rozdamy też erratę do pełnej edycji Egmontu. Serdecznie zapraszamy. W tym roku wstęp na Festiwal jest darmowy.

2 komentarze:

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.