piątek, 14 stycznia 2011

Nowy "Kajtek i Koko w Londynie"

Już w lutym ukaże się drugie, poprawione wydanie albumu "Kajtek i Koko w Londynie". Nowa edycja będzie miała aż 192 strony, uzupełniona zostanie o 19 dodatkowych plansz, nowe strony tytułowe i nową okładkę (ilustracja z 1990 roku). Tym razem wszystkie komiksy mamy zobaczyć w pełnych wersjach, zgodnych z prasowym oryginałem, bez jakichkolwiek braków. Otwierająca album historyjka, w poprzedniej edycji błędnie podpisana "Kajtek i Koko na wakacjach", ukaże się wreszcie pod właściwym tytułem "Kajtek-Majtek: Dni Gdańska". Miejmy nadzieję, że Egmont, któremu nie raz dostało się za niekompletne przedruki z Wieczoru Wybrzeża, z podobnym pietyzmem wznowi kolejne albumy. Tak trzymać!

4 komentarze:

 1. Nie mogę się doczekać tej nowej edycji! Mam nadzieję, że inne historyjki, w których czegoś zabrakło również tak potraktują.

  OdpowiedzUsuń
 2. To już tylko tydzień. Dzisiaj Gildia podała, że album ukaże się 31 stycznia.

  OdpowiedzUsuń
 3. O! To już dzisiaj! To jutro pędzę do najbliższej księgarni z komiksami, aby sprawdzić czy już jest i oczywiście nabyć to CUDO! DZIĘKI!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Premiera komiksu przełożona na 7 lutego.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.