poniedziałek, 10 września 2018

(FANART) Armia Mirmiła

Jak tam po wakacjach? Wszyscy gotowi na nowe przygody? No to zaczynamy... W sobotę dostaliśmy maila, a w nim krótki komiks i jeszcze krótszą wiadomość:
Zapraszamy do oglądania i dzielenia się opiniami - czy warto kontynuować?
Piotr Raginiak i Tomasz Kurs, Olsztynek
W takim razie czekamy na Wasze komentarze, pod postem albo na fecebooku.

W tym miejscu znajdował się jednoplanszowy komiks "Armia Mirmiła" ze scenariuszem Tomasza Kursa i rysunkami Piotra Raginiaka. Rysownik poprosił jednak o usunięcie tej pracy z bloga i obiecał, że za kilka miesięcy przyśle nową wersję. Trzymamy za słowo.

EDIT: Po pierwszych komentarzach autorzy zdecydowali, że będą tworzyć dalej. Ze swojej strony chciałbym tylko doradzić, żeby rysownik unikał kalkowania, bo zawsze znajdzie się jakiś nudziarz, który mu to wypomni (taki jak ja).

12 komentarzy:

 1. Swietne i obiecujace. Chyba najlepszy nie-Christowy KiK. Kupuje!

  jarl Björn

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry pomysł, ale historia aż się prosi o rozwinięcie. W tej formie są za duże przeskoki między kadrami i całość sprawia wrażenie rwanej.

  Dawać pełnometrażówkę, bo inaczej: Na plasterki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobry komiks! Czekam na kolejne prace.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kontynuować!!!! I to szybko!!!
  P.S. Macie jakieś informacje o 3 tomie Nowych Przygód Kajka i Kokosza? Miały się ukazać w październiku a nie widzę zapowiedzi na stronach Egmontu.

  Piotr.

  OdpowiedzUsuń
 5. No niestety, przerysowany, odmalowany, zerżniety jest niemal każdy kadr albo w części kompozycja kadru i postaci. Jeśli to świadomy zabieg to ok, jeśli docelową metoda twórcza, to szkoda czasu na to...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że w fan-arcie dopuszczalne :) Jakby to byłby komiks do Nowych Przygód to już inna historia...

   Usuń
 6. Dla mnie mimo wszystko bomba. Gdyby ten komiks w pełniejszej wersji znalazł się w "Nowych Przygodach KiK" byłbym strasznie szczęśliwy. Tak trzymać, to znaczy tak dalej proszę rysować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie, ale też kalkowanie mi nie leży. Trochę bym też popracował nad oczami (patrzą gdzieś w dal). No i można jeszcze dorzucić parę żartów - przerobiłem trochę Wasz komiks i mniej więcej widać, gdzie można by jeszcze coś mniej lub bardziej zabawnego dorzucić:
  http://www.koalar.com/rysunki/kik_armia_mirmila.png

  BTW Po prawej stronie są ostatnio dodane komentarze. Po kliknięciu w autora danego komentarza powinno chyba przenosić do konkretnego komentarza, ale to nie działa. Da radę naprawić?

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne. Trzeba mocniej ożywić postacie, u Christy żyły, tu trochę jak roboty... :) Moim zdaniem kontynuować!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.