piątek, 11 maja 2018

Kosmos od środka

Prosiliście o więcej zdjęć "Zabłąkanej rakiety"? Proszę uprzejmie: oto galeria okładek, strony tytułowe rozdziałów, grzbiet i blurb, czyli komplet materiałów do dalszych spekulacji. Album jest już do nabycia w warszawskim Centrum Komiksu - i to na tydzień przed oficjalną datą premiery.

6 komentarzy:

 1. Odebrałem dziś mój egzemplarz. Przekartkowałem album i prezentuje się całkiem nieźle :) Patrząc jednak na strony ok 70-80 stwierdzam, że już wiem czemu Christa zdecydował się na przerysowanie pasków z "oryginalnej" Twierdzy Tyrana na nowo. Stara-nowa wersja z lat 90 w tym miejscu prezentuje się dużo lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oryginały Chriście zginęły. Teraz zrekonstruowano je z zeskanowanych gazet.

   Usuń
 2. Kupiłem, przeczytałem, zachwyciłem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzieś czytałem (możliwe że na naplasterkach :)), że przerysowanie kadrów na nowo, przynajmniej częściowo, było spowodowane niezadowoleniem Christy z tego jak wyglądała kolorowa edycja Zabłąkanej Rakiety. W sumie trochę dziwne by to było, jakby zaginęły paski idealnie od momentu, w którym zaczyna się "oryginalna" Twierdza tyrana ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się,że sobie nabyłem ten album.Świetny akcyjniak SF i parskłem kilka razy w uciesze przy lekturze tego komiksu.Rysunki to liga światowa.Kilka motywów chyba Leo zajumał Chriście do swojego Antaresa lub Betelgezy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wojtek Obremski: Co do okładek: widzę, że pominięto okładkę, którą JCH narysował do mającego się ukazać wcześniej "Fatalnego rozkazu". Nie sądzę, by wykorzystano ją w kolejnych tomach, nie współgrałoby to z ich treścią.
  To trochę dziwne posunięcie zważywszy na fakt, że oryginalnych Christowych okładek jest tak mało...

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.